Życzenia z okazji inauguracji roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Pracownicy Szkoły,
tradycyjnie po wakacjach wracamy do zadań, które wyznacza nam nowy rok szkolny 2019/2020. Dotyczy to nauczycieli, uczniów, rodziców, jednak każdego w inny sposób. Wszystkim nam towarzyszy ta sama nadzieja, że wspólnie stworzymy kolejną chlubną kartę historii "Ekonomika".
Przed nami otwiera się zupełnie nowy rozdział - dosłownie i w przenośni. Wypełnimy sobą nowe korytarze, spotkamy się w innych salach lekcyjnych, nadamy nowe numery pozostałym pomieszczeniom. Jedno z pewnością się nie zmieni - będziemy jeszcze lepiej i jeszcze mądrzej nauczać Was oraz wychowywać.
Życzę Wam, abyście w nowym roku szkolnym poszerzyli wiedzę przedmiotową, rozwinęli zainteresowania i pasje oraz lepiej poznali siebie i otaczający świat. Pragnę, aby w szkole każdy czuł się bardzo dobrze i znalazł przyjaciół, zarówno wśród rówieśników, jak i dorosłych, którzy otoczą Was szczerą troską oraz życzliwością. Ufam, że pokonacie wszelkie trudności, i przeżyjecie wiele radości z osiąganych sukcesów. Pamiętajcie, że zawsze blisko są Wasi Nauczyciele!
Zaczynamy nową edukacyjną przygodę!
Renata Draszanowska
Dyrektor ZSE