Wolontariusze znowu w akcji

W dniach 1-3 grudnia 26-osobowa grupa wolontariuszy z naszej szkoły wzięła udział w 21-wszej Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez słupski Bank Żywności. Pracowaliśmy w wyznaczonych marketach zachęcając wchodzących klientów, do zakupu produktów długoterminowych dla osób potrzebujących i składania ich w wyznaczonym koszu. Mieliśmy okazję poznać życzliwość i ofiarność ludzi. Sami jako wolontariusze, kolejny raz nabyliśmy doświadczenia w pracy charytatywnej, satysfakcję i wzbogaciliśmy umiejętność kontaktów z innymi ludźmi. W zamian za naszą pracę, otrzymaliśmy świąteczne paczki żywnościowe dla uczniów naszej szkoły. Świetna atmosfera pracy i mile spędzony czas dają nam motywację do kolejnych takich działań.

Wolontariusze SKC wraz
z opiekunem Elżbietą Urban