Program wyborczy kandydata na przewodniczącego szkoły z klasy II TB Przemysława Zalewskiego

Jestem osobą miłą i pomocną. Od roku czynnie działam w samorządzie szkolnym pomagając w organizacji przeróżnych imprez szkolnych aktualniej przewodniczącej. Grałem w filmie reklamującym szkołę „Staszica”. Często uczestniczę w akcjach pomagającym innym.

Chciałabym zostać przewodniczącym samorządu szkolnego w naszej szkole, ponieważ wiem, że są wśród nas zarówno uczniowie, którzy chcą zmieniać naszą szkołę na lepszą , oraz ci  którzypotrafią te zmiany docenić . Jak wygląda nasza szkoła każdy widzi , często wydaje nam się nudna, szara, nieprzyjemna ... Czas to zmienić!!! Sam niczego nie zrobię, jeśli jednak uważasz, że jestem odpowiednią osobą, która może sprostać twoim oczekiwaniom, ZAGŁOSUJ NA MNIE!!!

Jeżeli zostałbym wybrany na przewodniczącego postaram się wprowadzić w życie następujące przedsięwzięcia: * Kontynuacja zbiórki pieniędzy dla naszego absolwenta Michała * Poczta walentynkowa . * Mikołajki : jeżeli ktoś przyjdzie w dzień 6 grudnia w czapce mikołaja , zostanie zwolniona/y z odpowiedzi ze wszystkich przedmiotów w danym dniu. * Więcej dyskotek okolicznościowych i nie tylko. * Wybory Miss i Mistera szkoły * Dalsze prowadzenie strony internetowej naszego technikum. * Wydanie kalendarza szkolnego na rok 2014/2015 * Raz w miesiącu jedna klasa przygotowuje informacje o danym kraju.

Koleżanki i koledzy; Jako przewodniczący postaram się spełnić Wasze prośby i oczekiwania. Będę do Waszej dyspozycji w razie pytań i jakichkolwiek problemów. Jeśli macie jakieś wątpliwości , wszelkich informacji udzielę Wam na facebooku;) GŁOSUJCIE