staszic.png

Obchody jubileuszu już za nami

Obchody jubileuszu już za nami. Na benefisie Ducha Szkoły w kawiarni Ekonomika mogliśmy posłuchać wspomnień szkolnych przyjaciół , par, które poznały się w szkole oraz nauczycieli i absolwentów. Nie zabrakło wzruszeń, sentymentalnych powrotów do przeszłości i szczerych uśmiechów. Między wypowiedziami gości można było wysłuchać pięknych piosenek, wierszy, obejrzeć prezentację dawnych zdjęć. 

Ekonomik Cafe serwował pyszne babeczki, kawę i herbatę. 

W cudownym otoczeniu kawiarnianej dekoracji wytworzył się naprawdę niesamowity klimat. Goście benefisu mieli okazję opowiedzieć o szkole, jaką pamiętają i jaką sami tworzyli. Po urodzinowym torcie, wszyscy przenieśli się do auli na przedstawienie " Kopciuszek". Uczniowie i nauczyciele świetnie wcielili się w role i rozbawili widzów do łez. Wyrazili oni swoje uznanie dla aktorów owacją na stojąco.

Później były długie rozmowy w pokoju nauczycielskim, oglądanie zdjęć, przypominanie zapomnianych zdarzeń, osób. Było o czym opowiadać... To był naprawdę niezwykły i pełen wrażeń dzień. Mógł taki właśnie być dzięki pracy wieli osób: nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły, dzięki wsparciu pracodawców i przyjaciół . Wszystkim należą się słowa uznania i podziękowania. Powtórzę za jednym z jubileuszowych gości: " Dziękuję, że przypomnieliście, że najważniejsi są ludzie, to oni są szkołą".

Maria Rój - Krupińska 

Kontakt

1
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
2
Tel/fax: (59) 842−47−65
3
e-mail: sekretariat@ekonomik.slupsk.pl
4
Dyrektor szkoły mgr Renata Draszanowska

Odwiedź nas na FB

Gdzie jesteśmy

Created by Maurycy Miedziewski
Copyright © 2017 ZSEiT w Słupsku