staszic.png

Dzień Otwartej Szkoły

18 kwietnia (sobota) nasza szkoła otworzyła swe podwoje przed wszystkimi zainteresowanymi gimnazjalistami, którzy wiedzeni ciekawością zechcieli obejrzeć ich, być może, przyszłe miejsce pobierania dalszych nauk. Mieli "oni i one" okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać z ich przyszłymi (oby) kolegami i koleżankami, oraz z niektórymi nauczycielami, niekoniecznie od przedmiotów zawodowych. Przyszli "cyfrowcy" przyglądali się pracy kolegów na żywo prezentujących swój kunszt w obsłudze takich programów jak Corel Draw czy Adobe Photoshop. W trakcie oczekiwania na kolaże wykonywane przez naszych uczniów można było rozerwać się grając w kręgle lub uprawiając lekką atletykę na xbox 360 kinect.

Kontakt

1
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
2
Tel/fax: (59) 842−47−65
3
e-mail: sekretariat@ekonomik.slupsk.pl
4
Dyrektor szkoły mgr Renata Draszanowska

Odwiedź nas na FB

Gdzie jesteśmy

Created by Maurycy Miedziewski
Copyright © 2017 ZSEiT w Słupsku