You are currently viewing Katarzyna Rydzewska z “Ekonomika” w trójce najlepszych w kraju!

Katarzyna Rydzewska z “Ekonomika” w trójce najlepszych w kraju!

  • Post category:Wiadomości

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że Pani Katarzyna Rydzewska – nauczycielka przedmiotów zawodowych i kierownik kształcenia praktycznego w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku znalazła się w gronie najlepszych “zawodowców” w kraju w 2022 roku! 31 grudnia 2022 roku zakończył się nabór wniosków w konkursie „Zawodowiec Roku 2022” organizowanym wspólnie przez MEiN, KGHM i FRSE.

W konkursie zgłoszono aż 537 nauczycieli kształcenia zawodowego w 62 dziedzinach. Komisja Konkursowa wyłoniła 118 nominowanych uczestników w 51 dziedzinach. W dziedzinie “Ekonomia i rachunkowość” wskazano trzy nazwiska, spośród których zostanie wybrane jedno, a poznamy je dopiero podczas uroczystej Gali wręczenia nagród:

Piwnik Alicja Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku Czersk
Rydzewska Katarzyna Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku Słupsk
Wrzesińska Dorota Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica Brzeźno.

Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli.
Zawodowiec Roku 2022: cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy; wspiera zainteresowania zawodowe uczniów; cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym; posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego.

W marcu 2023 roku dowiemy się, kto z finałowej trójki ostatecznie zwycięży i zdobędzie tytuł. Dla społeczności “Ekonomika” Pani Katarzyna Rydzewska od dawna jest numerem jeden!
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki do końca!