
Ekipa siatkarska z Ekonomika druga w mieście!
We wtorek 23 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbył się turniej siatkówki plażowej zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta. W koedukacyjnych drużynach rywalizowali uczniowie z dziewięciu szkół ponadpodstawowych. Zmagania trwały od 9 do 17. Uczestnicy podzieleni byli na grupy A i B, następnie odbyła się faza play-off, mecz o 3. miejsce i finał.
W rywalizacji wzięły udział drużyny z LO 1, LO 2, LO 4, LO 5, Ekonomika, Elektryka, ZST, ZSA oraz Budowlanki.
Z radością ogłaszamy, że ekipa z ZSE była druga na podium! Gratulujemy!



