
Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Klasa 3SM – 25 czerwca 2026 r., o godzinie 12:00 w auli szkoły
O godz. 11:30 – spotkanie klasy 3SM z wychowawcą p. M.Szczepańskim w sali 2
26 czerwca o godz. 9:00 klasy 3 i 4
odbierają świadectwa od wychowawców w salach lekcyjnych wg harmonogramu
Klasa 3E – sala 103 – p.T.Stempkowski Klasa 3G – sala 109 – p.K.Kanclerz Klasa 3R – sala 102 – p.A.Jachurska
Klasa 3H – sala 101- p.A.Płaszczyk-Czarnota Klasa 4E – sala 108 – p.J.Aleksandrowicz Klasa 4EG – sala 105 – p.M.Roszkowska Klasa 4G – sala 106 – p.A.Tylicka
Klasa 4R – sala 107 – p.M.Rój-Krupińska Klasa 4H – sala 2 – p. A.Adamowicz
26 czerwca o godz. 8:00
klasy 1 i 2
oraz wszystkie osoby wyróżnione z klas 3 i 4
uroczystość na boisku szkolnym
następnie po uroczystości uczniowie spotykają się z wychowawcami w gabinetach według harmonogramu
Klasa 1E – sala 101 – p.K.Gągol Klasa 1 GR – sala 102 – R.Cierniak Klasa 1 SM – sala 103 – M.Żytkiewicz Klasa 2E – sala 106 – A.Głodowska
Klasa 2GR – sala 107 – B.Miedziewska
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów obowiązuje strój galowy.
Zachęcamy także do założenia przypinek „Ekonomik”.
Zapraszamy
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne



