KOMUNIKAT DLA SŁUPSKICH SZKÓŁ W SPRAWIE V MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

  • Post category:Wiadomości

Szanowni Państwo,
zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie uczniom i nauczycielom Państwa szkoły informacji na temat finału V Międzyszkolnego Konkursu Literackiego “Największe cuda powstają w największej ciszy” ogłoszonego we wrześniu 2021 roku. Znamy już laureatów konkursu i chcielibyśmy uroczyście ich uhonorować w obecności przedstawicieli jurorów. Nazwiska zwycięzców do końca pozostaną owiane tajemnicą, dlatego zapraszamy wszystkich uczestników literackich zmagań do udziału w gali finałowej. Niech poczują się wyróżnieni, docenieni, zauważeni i niech przeżyją wyjątkowe emocje.
Finał odbędzie się 27 maja, w piątek, od 10.00 do 11.30, w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Sobieskiego 3 w Słupsku. Będą w nim uczestniczyć m. in. młodzi literaci ze słupskich szkół, ich nauczyciele-opiekunowie, dyrektorzy oraz rodzice. Poprowadzi go Agata Marzec – koordynatorka i pomysłodawczyni konkursu.
Będziemy wdzięczne za przekazanie powyższej informacji nauczycielom-opiekunom z Państwa szkoły, którzy sprawowali opiekę merytoryczną nad uczniami. Serdecznie zapraszamy.
Renata Draszanowska
Dyrektor ZSE w Słupsku
oraz
Agata Marzec
koordynatorka konkursu