You are currently viewing Kiermasz Używanych Podręczników 2024 w “Ekonomiku”

Kiermasz Używanych Podręczników 2024 w “Ekonomiku”

  • Post category:Wiadomości

Informujemy, że od 7 czerwca w szkolnej bibliotece prowadzony będzie Kiermasz Używanych Podręczników. Jeżeli chcecie sprzedać niepotrzebne Wam już książki młodszym kolegom i koleżankom lub zakupić podręczniki od starszych roczników, przynieście je do nas! Nie obiecujemy, że każdy “upoluje” komplet, ale dzięki kiermaszowi uda się zaoszczędzić kilka groszy. Kiermasz będzie działał do 20 czerwca, a potem, po wakacjach, również we wrześniu, natomiast w pierwszym tygodniu października będziecie zgłaszać się po rozliczenie finansowe.
Zasady kiermaszu:
1. Podręczniki należy podpisać ołówkiem na stronie tytułowej, podając: imię i nazwisko, klasę oraz proponowaną cenę egzemplarza. Przyjmowane będą tylko te podręczniki, które zostały uwzględnione w Szkolnym Wykazie Podręczników na rok szkolny 2024/2025!!!
2. Do zestawu książek należy dołączyć osobną kartkę z tabelką, na której znajdą się dane: imię i nazwisko ucznia, klasa, autor i tytuł książki, proponowana cena.
3. Wszystkie podręczniki jednego ucznia należy dostarczyć w reklamówce!
4. Podręczniki można przynosić do biblioteki od poniedziałku do piątku (8.00-14.00, z wyłączeniem czasu przeznaczonego na zastępstwa z języka polskiego, o czym będę informowała na bieżąco w postaci kartki na drzwiach). W tych godzinach można je również kupować. Klienci przyjmowani są pojedynczo, dlatego prosimy o cierpliwość.
Serdecznie zapraszam do szkolnej biblioteki,
Agata Bartoszek