You are currently viewing Kiermasz Używanych Podręczników 2023

Kiermasz Używanych Podręczników 2023

  • Post category:Wiadomości

Drodzy Uczniowie “Ekonomika”
Informujemy, że od 5 września w szkolnej bibliotece prowadzony będzie Kiermasz Używanych Podręczników. Jeżeli chcecie sprzedać niepotrzebne Wam już książki młodszym kolegom i koleżankom lub zakupić podręczniki od starszych roczników, przynieście je do nas! Nie obiecujemy, że każdy “upoluje” komplet, ale dzięki kiermaszowi uda się zaoszczędzić kilka groszy. Kiermasz będzie działał we wrześniu, a w pierwszym tygodniu października będziecie zgłaszać się po rozliczenie finansowe.
Zasady kiermaszu:
1. Podręczniki należy podpisać ołówkiem na stronie tytułowej, podając: imię i nazwisko, klasę oraz proponowaną cenę egzemplarza.
2. Do zestawu książek należy dołączyć osobną kartkę z tabelką, na której znajdą się dane: imię i nazwisko ucznia, klasa, autor i tytuł książki, proponowana cena.
3. Wszystkie podręczniki jednego ucznia należy dostarczyć w reklamówce!
4. Podręczniki można przynosić do biblioteki od poniedziałku do piątku (8.00-16.00, z wyłączeniem czasu przeznaczonego na zastępstwa z języka polskiego i zajęcia fitness, o czym będę informowała na bieżąco w postaci kartki z informacją). W tych godzinach można je również kupować. Klienci przyjmowani są pojedynczo, dlatego prosimy o cierpliwość.
Serdecznie zapraszam do szkolnej biblioteki,
Agata Bartoszek