Kiermasz Używanych Podręczników 2026

Uwaga! Oto zasady Kiermaszu Używanych Podręczników 2026 w “Ekonomiku” 

Informujemy, że od 15 czerwca w szkolnej bibliotece prowadzony będzie Kiermasz Używanych Podręczników. Jeżeli chcecie sprzedać niepotrzebne Wam już książki młodszym kolegom i koleżankom lub zakupić podręczniki od starszych roczników, przynieście je do nas! Nie obiecujemy, że każdy “upoluje” komplet, ale dzięki kiermaszowi uda się zaoszczędzić kilka groszy. Kiermasz będzie działał do końca roku szkolnego, a potem, po wakacjach, również we wrześniu, natomiast w pierwszym tygodniu października będziecie zgłaszać się po rozliczenie finansowe.

Zasady kiermaszu:

  1. Podręczniki należy podpisać ołówkiem na stronie tytułowej, podając: imię i nazwisko, klasę oraz proponowaną cenę egzemplarza. Przyjmowane będą tylko te podręczniki, które zostały uwzględnione w Szkolnym Wykazie Podręczników na rok szkolny 2026/2027!!!
  2. Do zestawu książek należy dołączyć osobną kartkę z tabelką, na której znajdą się dane: imię i nazwisko ucznia, klasa, autor i tytuł książki, proponowana cena.
  3. Wszystkie podręczniki jednego ucznia należy dostarczyć w reklamówce!
  4. Podręczniki można przynosić do biblioteki w godzinach pracy bibliotekarza podanych na drzwiach. W tych godzinach można je również kupować. Klienci przyjmowani są pojedynczo, dlatego prosimy o cierpliwość.

Serdecznie zapraszam do szkolnej biblioteki,

Agata Gaj