Pracownicy szkoły od 1946 roku

1946-2021

Image
JĘZYK POLSKI
Bednarska Helena 			1946-1947
Bilińska Alicja 			1961-1962
Bojarowska Grażyna 			1973-1975
Bojarowska - Bublej Dorota		1984-
Bunikowska Kazimiera 			1977-1988
Chamski Paweł 				1961-1964
Cierniak Renata 			1992-
Gałek Aleksandra 			1998-2012
Gintyłło Janina 			1964-1965,
   					1975-1983
Gończowa Halina 			1946-1949
Grupińska Daniela 			1964-1966
Gubernat Irena 				1986-1988
Hańska Mirosława 			1960-1992
Hański Paweł 				1961-1964
Hilczer Teodozja 			1949-1951
Homińska Mierosława 			1983-2012
Jastalska Jadwiga 			1948-1949
Jurewicz Ignacy 			1947-1950
Kierul-Cieślak Joanna 			1999-2000
Kłopotowska Władysława 			1946-1947
Kozłowska- Nauman Janina 		1951-1957
Kunz Karol 				1962-1994
Maliszewska- Świtek Beata 		2009-2010
Marzec Agata 				2004-2015,
   					2017-
Melijon Elżbieta 			1998-2002
Mikołajczyk Iwona 			1986-1989
Minkowska Anna 				1948-1949
Mizerek Anna 				1987-1992
Muraszko Agata 				2008-2009
Nakonieczna Krystyna 			1972-1973
Ossowska Barbara 			1991-2016
Pakuła Zbigniew 			1987-1988
Pawlina Anna 				1962-1963
Pietrusewicz-Merkis Krystyna 		1958-1965
Polakowska Danuta 			1978-1982
Ptak Piotr 				1985-1986
Puć Joanna 				2019-
Rachelska Danuta 			1964
Rój-Krupińska Maria 			2007-
Supernak Janina 			1950
Supernakowa Halina 			1951
Syroka Danuta 				1997-1998
Sznigir Halina 				1960- 1961
Świderska Maria 			1965-1985
Świderski Kazimierz 			1961
Thomas Wanda 				1946-1950
Uljanicka Leonarda 			1985-2005
Wińska Alina 				1951-1962
Wińska Aniela 				1961

JĘZYK FRANCUSKI
Gończowa Halina 			1946-1949

JĘZYK NIEMIECKI
Aleksandrowicz Marta 			2019-
Andrzejewska Aldona 			1993-1994
Czaplewska Sylwia 			1974-1989
Czmoch Joanna 				2006-2007
Dydak Teresa 				2003-2015
Dziewa Ewa 				1990-2016
Dziuba Monika 				1994-1996
Flinik Joanna 				1997-1998
Gilaschke Anna 				1967-1968
Gillaschke- Dymowska Barbara 		1968
Główczewska Irena 			1963-1970, 
  					1985
Górniewicz Helena 			2003-2018
Gręźlikowski Zygmunt 			1986-2001
Gruszczyńska Krystyna 			1963-1964
Hołowienko-Simon Maria 			1993-1994
Konstańczak Anna 			1977
Kupisiński Robert 			2002-2004
Lenz-Wojciechowicz Anna 		2003-2012
Lewandowska Jadwiga 			1959-1962
Miedziewska Barbara 			1998-
Mrozek-Gliszczyński Cezary 		2003-2008
Nowakowska Hildegarda 			1963-1971
Pasławska Brygida 			1987
Rogaczewska Helena 			1964
Rogaczewski Feliks 			1962-1965
Roszkowska Marlena 			2014-
Rudnik Stefan 				1992
Schnerch Anna 				1967-1968
Soliński Jerzy 				1993-1997
Szafarz Bożena 				1958-1960
Wojewódzka Elżbieta 			1971-1974

JĘZYK ANGIELSKI
Adamska Agata 				2004-2008
Aleksandrowicz Joanna 			1996-
Balcerzak Urszula 			1997-1998
Białas Beata 				2000
Blew Józef 				1946-1947
Bobowski Klaudiusz 			2018-
Bondarenko Borys 			1986-1989
Braun Katarzyna 			1994-1996
Bukiert Gabriela 			2007-2008
Dębska Janina 				1961-1963
Douglas Donald

Frankowskaja Nelli 			1990-2001
Grędecki Paweł 				2000-2001
Hopf-Zieliński Wiktor 			1955-1960
Janowicz Elżbieta 			2002-2003
Jaszul-Berbeś Magdalena 		2003-2014
Jedliński Henryk 			1951
Juchniewicz Małgorzata			2003-2006
Kajewski Piotr 				2003
Korwinowa 				1946
Kozieł Marcin 				2006-2007
Kozina Anna 				2004-2005
Królak Przemysław 			1995-1998
Kulczyńska Dorota 			2005-2006,
  					2018
Majchrzak Magdalena 			1998-1999, 
  					2007-2008
Miedziewski Maurycy 			2007-
Mikołajczak-Kędzierska Jagoda 		2019-
Pawłowska Agata 			2004-
Smolarz Piotr 				1991
Syldatk Joanna 				1999-2004
Toczyńska Sylwia 			1946-1952
Tuczyński Władysław 			1989-1990
Tylicka Anna                            2018-
Wazacz Franciszek 			1947-1950
Zębala Monika 				2002-2003
Zieliński Wiktor 			1954-1959
Żukowska Alina 				2008-2018
Żytkiewicz Mikołaj 			2019-

JĘZYK ROSYJSKI
Gancarz Piotr 				1995-1999
Gesse Halina 				1982
Karłowicz Zofia 			1962-1972
Kicińska Wiesława 			1963-2002
Kielski 				1950-1951
Kowalska-Paszt Izabela 			1980-1983
Kozak Maria 				1969
Królik Violetta 			1990-1991
Machaliński Romuald 			1984-1986
Nieciejowska Jadwiga 			1950-1969
Paliszewska Alicja 			1984-1986
Pieprznik Ryta 				1997;1979
Piętka Małgorzata 			1989
Rożnowski Włodzimierz 			1947-1951
Szczeglik Łucja 			1984
Szuchyta Ewa 				1986-1989
Śmigielska Ludmiła 			1989
Żukowska Alina 				1983-2008


HISTORIA, WIADOMOŚCI O POLSCE, WIEDZA O
SPOŁECZEŃSTWIE, NAUKA O POLSCE, PROPEDEUTYKA NAUK O
SPOŁECZEŃSTWIE
Bator Ryszard 				1968-1969
Bednarska Helena 			1946-1947
Bezubik Zdzisława 			1969-1970
Bogdanowicz Bogdan 			1975-1976, 
  					1995-1996
Ciosek Bronisław 			1949-1950
Filimoniak Mariusz 			2015
Foremna Regina 				1948-1962
Froncik Justyna 			2006-2007
Jabłońska Krystyna 			1961-1963
Kazana (Jajszczyk) Urszula	 	1970-1976
Kondrat Mirosław 			1963-2002
Krupa Tadeusz 				1974
Kukliński Arnold 			2007
Kurkiewicz Roman 			1982-1984
Majkowski Stanisław 			1989-
Miecielec Danuta 			1973-1974
Miluska Iwona 				1981-2013
Moroz Stanisław 			1974
Neuman-Kozłowska Janina 		1951
Pilarczyk Halina 			1973-1974
Prądzyńska-Majtac Małgorzata 		2004-2006
Rudnik Teodor 				1996-2001
Semków Ewa 				1975-1976
Setomski Zygmunt
Słomka Marian 				1960
Stempkowski Tomasz 			2007-
Szczepański Marek	 		2019-
Świnder Jacek 				1986-1989
Wierzba Marian 				1985-1986

GEOGRAFIA
Barańska Paulina 			1991
Bukowska Maria 				1946-1951
Gągol Katarzyna 			2004-2010
Główczewski Alojzy 			1964;1967
Goliński Marek 				1996-2001
Gruszczyńska Krystyna 			1963-1992
Olszewska Danuta 			1965-1996
Orłowska Janina 			1975
Pandowski Wangiel	
Sudakiewicz Piotr 			2004-2005
Szczepański Marek 			2019-
Świderska Anna 				1975-1976, 
  					1979
Wiński Zenon 				1951-1973
Zołotar Magdalena 			1999-


FIZYKA
Bernatek Małgorzata 			2015-2017
Budlewski Franciszek 			1952-1954
Buerschel Wanda 			1977-1994
Czajkowska-Krzysztofowicz Teresa 	2003-2004
Garszczyński Franciszek 		1988-1989
Głodowska Angelika 			1999-
Gołębiewska Anna 			1977-1996
Jurek Monika 				2004-2013
Kąkol Teresa 				1975-1976
Klimkowska Wiesława 			1983
Konarski Michał 			1947-1949
Krajewski Tadeusz 			1962-1963
Krasińska Magdalena                     2020-
Krzyżanowski Zdzisław 			1958- 1961
Kwapisz Władysław 			1964-1971
Łach Marzena 				1996-2004
Łobocka Bogusława	 		1996
Ojak Czesław 				1946
Partyka-Kądziela Barbara 		1983
Rzepecka Anna 				1963-2002
Sumera Józefa 				1950-1952
Wazacz Franciszek 			1962-1963
Wojtowicz Bolesław 			1963-1976

CHEMIA
Głodowska Angelika 			1999-
Gołaszewska-Gałat Hanna 		2010-2011
Gołębiewska Anna 			1977-2001
Izdebski Kazimierz 			1965-1966
Jarosiewicz Marta 			2005-2014
Kamińska Joanna 			1999-2005, 
  					2009-
Kiszkurno Stanisława 			1960-1961
Konarski Michał 			1947-1949
Lamęcki Jerzy 				1962-1963
Marciniak Jerzy 			1953-1962
Matela Stanisława 			1960- 1961
Meyza Barbara 				2016
Nowicka Ewa 				1981-1982
Sikorski Wiktor 			1952-1953
Sumera Józefa 				1949-1952
Szafarz Bożena 				1958-1975
Wojtowicz Bolesław 			1963-1986


MATEMATYKA
Bajorek Kazimiera 			1969-1975
Budzaj Janina 				1973-1975
Buerschel Wanda 			1977-1996
Chacińska Beata 			2004-2005
Dyk Bogusław 				2015-2016
Gdański Janusz		 		1974-1975
Golański Witold 			1956-1957
Jankowska Adela 			1975-1997
Januszewska-Pająk Alicja 		1997-2014
Kałuża Agnieszka 			2007-2009
Kiszkurno Marian 			1960-1961
Klein Katarzyna                         2018-
Kloskowska Beata 			2009-2012
Konopka Ryszard 			1972-1973
Krajewski Tadeusz			1963
Kuc Halina 				1974-2014
Kucułyma Tadeusz 			1972, 
  					1992-1997
Kwapisz Władysław 			1948-1971
Władycka Helena	 			1975
Płaszczyk-Czarnota Aneta 		2007-
Prystupa Barbara 			1998-2000
Redloch Jan 				1961-1975, 
  					1981-2002,
  					2004
Reszka Krzysztof 			2016
Rzepecka Anna	 			1963-1995
Sikorski Roman 				1981-2007, 
  					2018
Słoniewska Janina 			1992-2016
Struska Małgorzata			2019/2020
Synakiewicz Małgorzata 			1998
Szczepańska Danuta 			1974-1975
Szwochertowska Elżbieta	 		1988-
Użlis Donat 				1990-1993
Wysocka Stanisława 			1946-1969
Zaleska Maria 		            	1975-1977
Zaleski Jan 				1976-1981

WYCHOWANIE FIZYCZNE
Ćmiel Tomasz				2019-
Barylak Barbara 			1987-1990
Bedka Czesław 				1996-2018
Buńkowska Krystyna 			1959-1962
Charzewska Jadwiga 			1946-1948
Chmielewski Mikołaj 			1950-1952
Cieślak Krzysztof 			2003-2012
Doroszewska Aniela 		        1947-1949, 
  					1951-1958
Ernestowicz Justyna 			2019-
Gończ Leon 				1946-1950
Jotejko-Trączyńska Krystyna 	        1949-1961
Jureko Krystyna 			1964-2008
Kozłowski Leon 				1967-1968
Lazzarini J. 				1952- 1953
Mastalarczuk Jarosław 			1964-1966
Mądry Teresa 				1987-1988
Nartonowicz Honorat 	   	        1949-1950
Nowakowska Hildegarda 			1963-1971
Ostrowska Danuta 			1962-1964
Ostrowski Piotr 			1995-1996
Pasalska Anna 				1972-2002
Pasalski Wiesław 			1981- 1984, 
  					1975
Pepliński Andrzej 			1987
Pietraszewski Marian 		        1953-1955
Pluta Zbigniew 				1989-1991
Płończak-Buńkowska Krystyna 		1960-1962
Regliński Bogdan 			1987-1988
Rejman Dyzma 				1951- 1952
Robiński Janusz 			1995-1996
Rudnicka Teresa 			1995-2003
Siepietowska Agnieszka                  2020-
Skonieczna Elżbieta 			2003-
Stankiewicz Maria 			1963-1966
Symonowicz Andrzej 		        2005-
Szklarczyk Zdzisława 			1984-2005,
  					2008-
Szuper Łucja 				1971-1976
Szwarocka Daniela 			1958- 1959
Tuzin Marian 				1948-1949
Winiarski Wojciech 			1966
Zieliński Karol 			1954-1961

ŚPIEW, MUZYKA, TANIEC, ŚWIETLICA, WYCHOWANIE
MUZYCZNE
Abokanowicz 				1958-1959
Baranow Aleksander 			1966-1968
Chlebio Anna 				1971
Czyżewska Teresa 			2004-2006
Dziembaj Stanisław 			1965-1966
Dzienisz Edmund 			1964
Foremny Julian 				1950-1951
Franczak Bożena 			1961-1962
Furmanek Bożena 			1972-1973
Ignatowicz-Cudo Elżbieta 		1967
Januszek Wacław 			1963
Kiciński Jerzy	 			1965-1969
Łada Teresa 				1984-1991
Łuka Konstanty 				1962
Mojsiuk Mariusz 			2002-
Odrzemek Stanisław 			1957
Pańczyk Jan 				1952-1954
Samołyk 				1963-1964
Siepietowska Agnieszka                  2020-
Szymański Rafał 			2008-2009
Szymczewski Walenty 			1963
Wabia Stanisław 			1965-1966
Zabówka Irena 				1961-1962
Zientarski 				1951

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE
Bogdanowicz Bogdan 			1975-1976
Glówczewski Alojzy 			1964;1967
Hański Paweł 				1961-1964
Kazana (Jajszczyk) Urszula 	        1970-1976
Kubiński Jan 				1983-2001
Majkowski Stanisław 			1994-
Mastalarczuk Jarosław 			1964-1966
Miller Zygmunt 				1969-1970
Maroz Stanisław 			1974
Nartonowicz Honorat 			1949-1950
Pasalski Wiesław 			1975, 
  					1981-1984
Pejas Jan 				1967
Pietrusewicz Maciej 			1979-1981
Pietrzyk Artur 				2008-2010
Sikorski Roman 				1981-2007
Stankiewicz Maria 			1963-1965
Szymandera Leonard 			1976-1979
Wasilewski Marian 			1975
Winiarski Wojciech 			1966-1967
Wojtowicz Ewa 				1969-1970
Zając Stanisław 			1967-1969
Zieliński Karol 			1954-1961

PRZEDMIOTY ZAWODOWE
Adamowicz Aleksandra                    2016-
Adamiak Mieczysława 			1992-2002
Adler Aleksandra 			2012-2014
Aniserowicz Marta 			1974
Balowska-Łozyk Lubomira 		1961-1975
Bałanda Maria 				1988-1999
Bielska Anna 				2001-2015
Bogdanowicz Ignacy 			1946-1950
Bogdanowicz Urszula 			2002-
Bohdanowicz Ryszard 			1991-1993
Buca-Mularczyk Elżbieta 		1999-
Bugajski Józef 				1948-1950
Bukowska Maria	 			1946-1954; 
  					1958-1961
Buraczewska Jadwiga 			1977-1978
Bylica Bogusława 			1987-2014
Cerkowska-Markiewicz Adrianna 		1991-1993
Chojnacka Renata 			1984-1995
Cieślak Klemens 			1952-1961
Cieślak Maria 				1952-1953, 
  					1976-1992
Cios Alina 				1972-1973
Cymek Halina 				1981-1982
Czyżewska Janina 			1989-1991
Danielkiewicz Robert 			1989-1990
Daszczyńska-Żegunia Aneta 		2000-2018
Dąbrowski Mirosław 			1995-1997
Dębska Irena 				1986-1993
Domagała Witold 			1985-1990,
  					1994-1995
Doszczeczko Jolanta 			1974
Drałus Bogusław 			1985
Draszanowska Renata 			1991-
Dudtka-Brzezińska Helena 		1985-1987
Engländer Ewa 				1977
Findysz Julian 				1985-1986
Frątczak Adam 				1995-2004
Furtek Wioleta                          2019-
Gadziszewska Elżbieta 			2000-2003
Główczewska Irena 			1963-1985
Golański Witold 			1955
Golec-Kostrzewa Sylwia                  2020-
Gołędziejewska Jolanta		 	1997-1999
Gończ Leon 				1946-1948
Górawski Jan 				1993-1994
Gryglewicz Czesław 			1949-1950
Grzelak Józef 				1963-1989,
  					1992-1993
Gumienna Joanna 			2000-
Guzek Stanisław 			1946-1948
Guzińska Ewa 				1980-1983
Iwaszkiewicz Edmund 			1947-1985
Iwaszkiewicz Wiesława 			1966-1974,	
  					1989-1992,
  					1994-1999
Jachurska Anna	 			2003-
Jankowicz Grzegorz 			1993-2011
Jankowski Bernard 			1950-1951
Jarocha Jerzy 				1989
Jaroć Regina 				1982
Jarominiak Bartłomiej 			1963-1975,
  					1977-1979,
  					1989-1991
Jarominiak Halina 			1964
Jaruga Mirosław 			1964-1965
Jedliński Henryk 			1951-1969
Jóźwiak Mariola 			1985-2017
Kaczmarek Danuta 			1997-2017
Kalwińska-Socha Aldona 			1990-2015
Kant Robert 				1983-1985
Karsznia Halina 			1982
Kądziela Stanisław 			1993-1996
Klekotka Wiesława 			1980-1982
Klimek Agnieszka 			2002-2005
Klimowicz Alina 			1991-1993
Klimiuk Marcin 				2014-2015
Kłyszejko Wiesława 			1987-1992
Knapik Maria 				1946
Kolasa Marian 				1989-1990
Kołodziejski 				1946
Kozdrowski Stanisław 			1982-1989
Kraśniewski Tadeusz 			1963
Krawczykiewicz Mieczysław 		1969-1970
Krempa Teresa 				1987-1989
Król Anna 				2017-
Królak Anna	 			1995-1996
Krupiński Jan 				1961-1964,
					1990-1991
Krupska Krystyna 			1990-2001
Krych Marzena 				1996-2001
Krzywiecka Barbara 			1983-2003
Kucułyma Tadeusz 			1991-1996
Kulak Bogusław 				1998-2005
Kułakowska Anna 			2003-2004
Kurowska Agnieszka 			2001
Kurowski Alfred 			2001-2002
Kwaśniewski Tadeusz 			1963-1973
Kwolek Genowefa 			1989-1993,
  					1995-1999
Labuda Krzysztof                        2018-
Laskus Danuta 				1981-1983
Laszko Eugeniusz 			1965-1966
Lawrenc Justyna 			1999-2000
Layer Edward	 			1952
Lewandowski Bogdan 			1963-1964
Lewandowski Lech 			2002-2005
Lipiński Zdzisław 			1994-2005
Liszewski Zbigniew 			1988-1991
Logan Bogumiła 				1976-1985
Łabęcka Anna 				2000-2001
Łagosz Beata 				1993-1995
Łoński Jerzy				1976
Łukowicz-Rybińska Jolanta 		1980-1983
Maciaszek Michał 			1960-1968
Maciąg Izabela 				2001
Maciejewska Beata 			2001-2002
Majewska-Bedka Julianna 		1982-2017
Marciniak Janina 			1968-1981
Marciniak Jerzy 			1967-1990
Martyneczko Krystyna 			1990-2004
Matejko Szymon 				1948-1953
Matyjaszczyk Aleksander 		1977-1978,
  					1980-1983
Mazowiecka Irena 			1948-1949
Miedziewski Maurycy
Mertkowa Maria 				1961-1971
Mertsch Michał 				1996-1997
Michaliszyn Katarzyna 			1999-2000
Mielczarek Jan 				1952-1953
Migas Maria 				1962-1984,
  					1993-1999
Migas Tytus 				1958-1985,	
  					1993-1997
Minkowska	 			1948-1949
Molis Piotr 				1963-1964
Mularczyk Irena 			1998-2001, 
  					2004-2005
Niemiec Wioletta 			2012-2015
Nowicka Janina 				1948-1963
Nowicka Jolanta 			1990
Ostrowska Helena 			1979-1981
Pabis Emilia 				1969-1972,
  					1974-1976,
  					1978-1979,
  					1981-1982
Pankanin Waldemar 			1991-1992
Pasalska Danuta 			1972-2011
Patkowska Zuzanna 			2019-
Pawluk Joanna	 			1983-1991
Perelsztejn Urszula 			1985-1988
Pieniążek Piotr 			1990-1996
Pietraszewska Eugenia 			1952-1954
Pietraszewski Marian 		        1952-1954
Płachta Dorota 				1991
Podruczna Barbara 			1999-2000
Polak Elżbieta 				1982-1991
Poniatowski Antoni 			1958
Prochoń Anna 				1994-1997
Przyłęcki Włodzimierz 			1948-1950
Przywecki 				1946-1949
Rożnowski Ireneusz 			1991-1992
Rydzewska Katarzyna 			2003-
Samoćko Aneta                           2018-
Samuła Ilona 				2017-
Sawicka Teresa 				1986-
Sielska Katarzyna 			1993-1994
Sikorska Anna 				1988-1989
Sikorski Krzysztof 			2000-2002, 
  					2004-2005
Sikorski Wiktor 			1948-1953
Simonowicz Franciszek 			1993-1995
Skierczyński Henryk 			1993-1995
Skorupiński Stefan 			1985-1986
Słomska Helena 				1994-1996
Snarski Bogusław 			1963-1981
Soboń Danuta 				1959-1981
Sobótka Helena 				1985-1987
Sokołowski Jerzy 			1971-1972
Soliński Jerzy 				1995-1996
Stachowicz Kazimierz			1995-2007
Strzelczyk Leonia 			1946-1948
Strzykowska Urszula 			1989-2016
Szablak Anna 				1948-1949
Szafarz Bożena 				1958-1975
Szaja Agata 				2004-2011
Szczegielniak Stanisław		 	1991
Szewczyk Bożena 			1984
Szmytkowska Irena 			1987-1988
Szulc Jerzy 				1993-1998
Szwarz Jerzy 				1955-1956
Szyszko Jerzy			        1990-1991
Śledź Bożena 				1979-1984
Ślufarski Stanisław 			1975-1976
Telecka Katarzyna 			1982-1986
Terefenko Michał 			1988-1990, 	
  					1995-1997
Tkacz Mieczysław 			1991-1993, 
  					1995-1997
Toczyska Anna 				1946-1950
Tomasiak Katarzyna 			2016
Trzciński Zenon 			2014-2015
Tyras Jadwiga 				1955-1967,
  					1973-2000
Walenczak Beata	 			2003-2005
Wilman Czesława 			1987-1990
Wiński Zenon 				1951-1974
Wiśniewski Franciszek 			1990-2005
Wojciechowski Stanisław 		1951-1952
Wolikowski Jacek
Zaborowska Maria 			1946-1948
Zakrzewski Gustaw 			1963-1996
Zdrojewska Iwona 			1990-1997
Zięcik Jerzy 				1973-1975, 
  					1983
Zubrzycki Jan 				1946-1948
Żegunia-Królak Anita 			1995-1999
Żukowski Andrzej 			1948-1951

RELIGIA
Aleksandrowicz Jarosław 		1993-1994
Dubel Andrzej 				1953-1995
Filimon Wojciech 			1992-1993
Galas Stanisław 			1950-1951
Hodurek Edward 				2009-2011
Kierzkowski Ryszard			1958-1959
Konieczny Mirosław 			1995-1999
Koziński Piotr	 			2003-2005
Kozłowski Piotr 			2003-2006
Kudaszewicz Tomasz 			2009-2010
Leszczyński Bolesław 			1995-1999
Łabędź Antoni 				1999-2000
Markiewicz 				1948-1949
Mizielińska Renata 			2009-2010
Piekarek Józef 				1946-1947
Roda Tomasz 				2011
Rybiński Dariusz 			2002-2003
Rychert Michał 				2009-2010
Siekierko Zygmunt 			1957
Skiba Piotr 				2006-2009
Staszczak Wojciech 			1994-1995
Staszkiewicz Tomasz 			2004-2005
Szewczyk Tomasz 			1999-2003
Szmurło 				1947-1948
Szugalski Tomasz 			1992-1995
Tofil Antoni 				1990-1991
Tomaszewski Tomasz 			2000-2002
Urban Elżbieta 				2004-
Warkiewicz Wiktor 			1948-1949
Wolanin Marcin 				2012-2015
Woźniak Mariusz 			1990-1993
Występski Radosław 			2019/2020
Zawada Ewa 				2006-2007
Zieliński Kazimierz
Zdunek Krzysztof 			2011-2012

INFORMATYKA
Mirecki Przemysław 			1990
Jankowicz Grzegorz 			1993-2010
Kolasa Piotr 				2007-
Krasińska Magdalena                     2020-
Kucułyma Tadeusz 			1992-1997
Labuda Krzysztof                        2018-
Nowakowski Dariusz 			1997-2002
Pieniążek Piotr 			1990-1997
Stachowicz Kazimierz 			1996-2007
Wolikowski Jacek 			2012-2014

BIOLOGIA
Draszanowska Renata 			1991-
Karolczak Monika 			2017
Kozłowska Janina 			1951-1957
Naumow Janina 				1952-1955
Meyza Barbara                           2020-
Redloch Anna 				2007-2014
Romanów Małgorzata 			2010
Tomaszewska Mirosława 			1959-1961
Wiński Jerzy 				1957
Wolikowski Jacek 			2014

PEDAGODZY SZKOLNI/PSYCHOLOG
Bacic-Saliszewska Alina
Byczkowska Katarzyna 			2009-
Malinowska Marżolena 			2007-
Wysocka Dominika 			2019-

BIBLIOTEKARZE
Główczewska Irena 			1970-1985
Gończowa Halina 			1947-1950
Hańska Mirosława 			1960-1992
Jóźwiak Mariola 			1985-
Kalwińska-Socha Aldona 			1985-2015
Marzec Agata 				2017-
Mertkowa Maria 				1961-1971
Mikołajczyk Iwona 			1986-1989
Pietrusewicz-Merkis Krystyna 		1958-1965
Polakowska Danuta 			1978-1992
Rucka Teodora	 			1971-1972
Supernakowa Halina 			1951

WYCHOWAWCY INTERNATU
Ambros Grażyna 				1988-1990
Antczak Maria 				1973-1976
Baranow Aleksander 			1966-1968
Borkowska Elżbieta 			1976-1983
Błazucka Julita 			1980-2001
Błońska Lidia 				1991-
Borkowska Elżbieta 			1976-1983
Czerwińska Felicja 			1972-1973
Dubnowska-Łabuz Aleksandra 		1983-1985
Dziembaj Stanisław 			1965-1966
Franczak Bożena 			1961-1962
Furmanek Bożena 			1972-1973
Gągol Katarzyna	 			2006-
Grupińska Daniela 			1964-1966
Grupiński Jerzy 			1964
Jotejko-Trąbczyńska Maria 		1949-1972
Kozłowska Janina	 		1951-1957
Krysińska Edyta 			1992-2005
Kuc Halina 				1974-2014
Lenc Ida Adela 				1965-1966
Majewski Sławomir 			1972
Matejko Szymon 				1948-1953
Milewska Weronika 			1962-1964
Niewitowska Ewa 			1986-1993
Obojska Grażyna 			1979-1983
Odrzemek Stanisław 			1957
Opar Halina 				1990-1991
Pabis Emilia 				1969-1972, 
					1974-1976, 
					1978-1979, 
					1981-1982
Pawełoszek Grażyna 			1982
Radomyska Wanda 			1949-1953
Raróg Alina 				1983-1985
Ryndak Lidia 				1969-1970
Steć Maria 				1961
Stępień Anna 				1982-1992
Stoklasa Wilhelmina 			1950-1951
Thomas Wanda 				1946-1950
Tomaszewska Wiesława			1974-1979
Wabia Stanisław 			1965
Wadowska Jadwiga 			1948-1949
Wisławska Elżbieta 			1984-1985
Wójcik Krystyna 			1991-
Żukowska Alina 				2016-

POZOSTALI NAUCZYCIELE (BRAK PEŁNEJ INFORMACJI 
W DOKUMENTACH)
Adamowicz Helena 			1959-1960
Benderska Melena
Bezeg Helena 				1954-
Błaszczak Antoni 			1946- 1947
Bogdanowicz Ignacy 			1946-1950
Budlewski Franciszek 			1952-1953
Bugajski Józef 				1948-1950
Charzewska Irena 			1946-1948
Charzewska Jadwiga 			1946-1947
Chodyniecka Maria 			1961
Bronisław 				1949
Czerwińska-Szulc Hanna 			2009-2010
Dorszewska Aniela 			1946-1949
Gabszewicz Leokadia	 		1946
Gończ Leon 				1946-1948
Guzek Stanisław 			1946-1947
Hrycyna Władysław 			1959-1960
Iwaszkiewicz Edmund 			1947-1985
Jastalska Jadwiga 			1948-1950
Jurewicz Ignacy 			1948-1949
Klatt Helena 				1952-1954
Kłopotowska Władysława 			1946-1947
Konarski Michał 			1948-1949
Łobocka Bogusława 			1996
Matynia Waldemar 			1984-1985
Mastalarczuk Jarosław 			1964-1966
Mazurkiewicz Krystyna 			2012
Morasiewicz Mieczysław 			1963-1964
Nartonowicz Honorat 		        1949-1950
Nowak Marian 				1959-1960
Opowicz Regina 				1959-1960
Pankanin Waldemar 			1991-1992
Pawlina Anna 				1963-1964
Przyłęcki Włodzimierz 			1948-1950
Rejman Dyzma 				1951
Semrau-Lewandowska Jadwiga 		1959-1961
Soboń Danuta 				1959-1981
Szablak Anna 				1948-1949
Szulc Henryk 				1959-1960
Szybowska Beata	 			2007-2009
Szymański Marek 			1990
Thomas-Gończ Halina 			1945-1947
Thomas Wanda				1946-1950
Wazacz Franciszek 			1949-1950
Wilant Henryk 				1963
Woźniak Eugenia 			1952-1955
Wójcicka Wanda 				1964
Zieliński Józef 			1959-1960
Żmuda-Trzebiatowski Bernard 		1997-1998
Żukowski Andrzej 			1950

PRACOWNICY SZKOŁY

ADMINISTRACJA
Bieńkowska Henryka 			1946-1947
Błaszkowska Dorota 			2014
Bogdanowicz Jadwiga 			1970-1971
Bratasz Jadwiga 			1990-2004
Chudzik Beata 				2008-2010
Cichosz Magdalena	 		1996-2002
Czyżyk Anna 				2015-1016
Drążkiewicz Daniela 			1965
Drywa Krystyna 				1983-2006
Dzierżawska Jolanta 			2019
Florkowska Alicja 			1961-1963
Furtek Wioletta 			2004-
Gajowniczek Elżbieta 			1979-1983
Galiński Stefan 			1975-1976
Glińska Grażyna 			1972-1975
Godula Czesław 				1948-1950
Górnowicz Teresa 			1989-1994
Gryger Ewa 				1983-1984
Idzikowska Grażyna	 		1983-1986
Iwaszkiewicz Edmund 			1947-1985
Janoszek Wacław 			1963-1983
Janowska Władysława 			1954
Jastrzębska Marzenna 			1984-1985
Jedlińska Genowefa 			1989-1991
Kabacińska Danuta	 		1964-1966
Kaszkin Michał 				1952-1953
Kiziukiewicz Krystyna 			1966-1968
Kochanowska Barbara 			1985-1998
Kołodziejska Grażyna	 	        1972-1975
Kozbiał Anna 				1949
Kozłowska Krystyna 			1950-1951
Kozyra Irena 				1981-1982
Kraus Anna 				1971-2007
Lamęcka Mirosława 			1963-1964
Laskowska Danuta 			2006-2008
Liszka Renata	 			2002-
Łazińska Daniela 			1958-1959
Łętkowska Agnieszka 			2008-2017
Malinowska Grażyna 			1989
Mallek Małgorzata 			1988
Masłowska Grażyna 			1975-1977
Mąder Małgorzata 			2005-
Mielczarek Iwona 			1985-1987
Mułyk Mariola 				1982-1983
Niklas Maria 				1962-1965
Nycz Stanisława 			1966-1969
Olszewska Grażyna 			1969-1972
Parjaszewska Janina 			1961-1969
Piechocińska Halina 			1988
Rożnowska Teresa 			1979-1982
Rzepecka Stanisława			1988
Sawko Emilia 				1949
Serafin Maria 				2014
Słojewska Iwonna 			1970
Soboń Danuta 				1959-1981
Suchocka Barbara 			1989-
Suświłło Barbara 			1969-1970
Szydłowska Wilhelmina 			1969-1989
Szymańska Halina 			1965- 1966
Teichman-Bystrzycka Felicja 		1947-1949
Tkaczyńska Irena 			1989-1991
Węglarska Barbara 			1952
Woronecka Beata 			2007
Zachara Alfreda 			1989-1990
Zakrzyńska Małgorzata 			1984
Zalega Alicja 				1982
Zbroja Danuta 				1964-1979
Zduniak Grażyna 			1983-1986
Zipser Eleonora 			1956-1958

OBSŁUGA
Adamczyk Henryka 			2002-2016
Akacka Kazimiera 			1965
Ampulski Wacław 			1958
Andrzejewski Ryszard	 		1979
Bartoszek Danuta 			1985-1990
Basichowski Tadeusz 			1972-1975
Bieniuk Teresa 				1980-2017
Bocian Michał	 		        2014
Boreczek Jan 				1964-1971
Boreczek Maria 				1965-1971
Chaładus Irena 				1969-1973
Chaładus Leonarda 			1972
Chańko Jolanta				1994-2004
Chańko Stefania 			1955-2004
Chmielewska Krystyna 			2012
Chmielewska Teresa 			2007-
Chodasewicz Maria 			2013
Chościłowicz Barbara 			1971-1990
Chromcewicz Jerzy 			1946
Chrząstek Jan 				2005
Czaja Kazimiera 			1996
Czaja Kazimierz 			1964-1968
Czekaj Henryka 				1978-1984
Damian Konstancja 			1959-1961
Dejneka Andrzej 			1976
Dudek Ewa 				1987-2007
Dudek Władysław 			1996-2003
Dziwisz Magdalena 			2013-2015
Falba Tomasz 				2015-2016
Faliński Edmund 			1979-1980
Figarski Waldemar 			1981-1982
Fira Wanda 				1983-1988
Gaweł Klemens 				1979, 
  					1981-1982
Gdaniec Longin 				1974-1976
Gdowska Waltraud (Waleria) 		1961-1968
Giebień Janina 				1970
Godeń Zofia 				1993-1995
Gołacki Jerzy 				1953-1966
Grabarz Tadeusz 			1991
Halecka Helena 				1973-1977
Holeniszczy Stanisław 			1985-1990
Jabłońska Longina			1965-1968
Jabłoński Wiesław 			1977
Jaroszewicz Józef 			1976-1977
Jędruszko Julian 			1994-1997
Jędruszko Zbigniew 			1996-1997
Jurkowlaniec Jadwiga 			2007
Kaczmar Ludwika 			1994-2007
Kauc Władysław 				1968-1969
Kępa Marzena 				1995-2018
Kindryk Dymitr 				1952- 1954
Kizlich Adela 				1966-1967
Kołpaczewska Krystyna 			1970
Kraus Anna 				1971-2007
Kraus Stanisław 			1977-1986, 
  					1988-1990
Kraus Zygfryd 				1987-1988
Krauze Ewa 				1991
Królik Leon 				1990-1995
Krumplewski Józef 			1994-2003
Kurowska Władysława 			1991-1994
Kwieczkowska Jadwiga 			1968-1975
Labuda Urszula 				1970
Lebel Bronisław 			1969-1978
Lebel Józef 				1976-1979
Lenkiewicz Władysława 			1958-1961
Ludwiczuk Jan 				1994
Lupa Bogumiła 				1994-1995
Łajkosz Irena 				1963
Łuczak Bożena 				2004-2005
Łuka Konstanty 				1967-1974
Łyjak Stefan 				1978-1979
Majewska Maria 				1954-1957
Malińska Helena 			1962-1965
Misztela Janina 			1965-1966
Mroczek Halina	 			1959
Mrowińska Elżbieta 			2004-2008
Narloch Wincenty 			1951-1969
Niesobski Ignacy 			1948
Nieznalska Iwona 			2008-2009
Nowakowski Zygmunt 			1991-1992
Oleś Ewa 				2010-
Paluszek Danuta 			2004-
Pańczyk Jan 				1952-1954
Pieńkowski Mieczysław 			1984-1985
Pietrukiewicz Wiesław 			1990-1995
Prucnal Adam 				1998-
Przybyszewska Alfreda 			1970-2002
Raś Józef 				1980-1999
Resiak Wincenty 			1952
Ręka Janusz 				1973
Ruskiewicz Mirosław 			1982-1987
Rybak Joachim 				2005-2008
Rydrych Jan 				1997-1998
Rydz Marian 				1972-1980
Salwowski Stanisław 			1959-1960
Sędkowski Stanisław 			1974
Sidun Wacław 				1952
Siejka Elżbieta 			1995-2001
Sienkiewicz Ewa 			1981-1982
Siewierska Halina 			1968-1994
Simon Jerzy 				1992-1994
Sitkowski Tadeusz 			1979-1981
Skrzypik Teresa 			1985
Sławiński Krzysztof	 		1981
Sroczko Stefania 			1964-1965
Stęka Gabriela 				2013-2016
Szadkowska Ewa				1994-1995
Szatkowski Mieczysław 			2005
Szłapa Krystyna 			2003-2008, 	
  					2009-
Szmelter Zofia				1985
Szostak Janusz 				2003-2016
Szyprit Danuta 				1984-1985
Thomas Wanda 				1946-1950
Tomaszewski Roman 			1975-1976
Tywoniuk Zofia 				2005-2018
Wasylko Leszek 				1990-1991
Wąsik Edward 				1995-1996
Wierzbicka Ewa 				1983
Wikariusz Henryk 			1973-1980, 
  					1986-1988
Wirkus Ludwig 				1964
Wojcińska Elżbieta 			1990-200
Woronecka Beata 			2007
Wójcik Tadeusz	 			1982-1983
Wójcińska Elżbieta 			1990-2003
Zając Józefa 				2008-2016
Zwolińska Małgorzata 			2007-2008
Żukierska Antonina 			1973-1974
Żydyk Agnieszka 			2008-2017
Żydyk Jarosław 				2002-2004

BRAK DOKUMENTÓW OKREŚLAJĄCYCH ZAJMOWANE
STANOWISKA
Bednarska Helena
Branicka Zofia
Bystrzyński Tadeusz
Gąsławska Bożena
Gąsiewska Maria 			1946
Gwiżdż Tadeusz
Hałas Andrzej
Janel Anna
Jaroszyńska Jadwiga
Jodłowski Edward
Kadylak Andrzej
Kielski Felicjan
Knapik Maria
Kołodziejski Stanisław
Korwin Kazimiera

Kubik Maria
Łoboda Barbara
Mackiewicz Jan
Moraszecka Irena
Mroczko Marian
Ostrowska Halina
Piekarek Józef
Przywecki Stefan
Skrzymowska Halina
Skrzypkowski Brunon
Slęk Bolesław
Sowa Danuta
Szmurło Józef
Thomas Urszula
Toczyska Sylwia
Walkiewicz Franciszek
Wiszecka Brygida
Wysoczański Jan
Zieliński Kazimierz
Żukrowski Jan

PRACOWNICY INTERNATU

ADMINISTRACJA

Bąk Marzena				1964
Brysik Zdzisław 			1981-1982
Bukowska Maria	 			1946-1954; 
  					1958-1961
Galiński Stefan 			1975-1976
Hoppen Jadwiga 				1952
Jedlińska Genowefa 			1989-1991
Kayser Barbara 				2004-
Krysztofiak Jerzy 			1962-1993
Kuc Halina 				1974-2014
Łajkosz Irena 				1963
Porzych Krystyna 			1991-2004
Serocka Katarzyna 			1964-1987, 
  					1989-1991
Serocka Małgorzata 			1987-1989
Sommer Elżbieta 			1995-2012
Steć Kazimierz 				1957

OBSŁUGA
Akacka Kazimiera 			1965
Ampulski Wacław 			1958
Baron Zofia 				1957
Basichowska Grażyna 			1974-1976
Beniuk Teresa 				1980-
Bonisławska Stanisława 			1951
Borkowska Jolanta 			2012-2013
Borycka Alina 				1979
Bowżyk Zofia 				1962-1965
Brzezińska Wiesława 			2015
Brzywca Urszula 			1977
Cyrankowska Irena 			1958
Daglis Jadwiga 				1989-1996
Dąbrowska Stanisława 			1986-1996
Dzierżawska Julia 			1958
Figarski Waldemar 			1981-1982
Flis Grażyna 				1996-
Gan Leokadia 				1958-1962
Gan Stanisław 				1960-1971
Garbacz Stefania 			1958-1959
Grabowska Ewa 				1972
Grędzicka Teodozja 			1965-1983
Hackiewicz Sława 			1972-1973
Jakubiak Jan 				1983-1997
Janc Leokadia 				1958
Jankowska Eleonora 			1974-1975
Jaworska Helena 			1965-1975
Kabała (Cebula) Maria 			1979-1983
Kaluga Bogdan 				1958
Kędzierska Dorota 			2004-2017
Kopyto Maria 				1959
Koronowska Helena 			1987-1994
Kosakowska Dorota 			2004-2008
Kościelna Weronika	 		1982-1986
Kowalski Zygmunt 			1979-1981
Krakus Olga 				1947-1965
Krawczyk Zofia 				1951
Kurdunowicz Dorota 			2011-2012
Lenkiewicz Czesław 			1958
Lipińska Danuta 			2008-2013
Lis Anna 				1981-1987
Łańcucki Zdzisław 			1972-1975,	
  					1982-2007
Łata Bolesław 				1989-1990
Łukasiewicz Scholastyka	 		1973
Łukaszyk Stefania 			1952-1958
Mackiewicz Maria 			1958
Majcher Halina 				1988-2015
Marchlewska Jadwiga 			1990-1996
Matczak Danuta 				1973
Mijas Helena 				1964-1965
Mroczek Halina 				1959
Mulawa Stanisława 			1977-1979
Narloch Helena 				1961-2004
Narloch Józef 				1975-1978,
					1980-1984
Narloch Teresa 				1968-1973
Oleszko Anna 			        1952-1975
Orłowska Elżbieta 			1988-
Ostrowska Janina 			1967-1970,
 					1972-1977,
  					1981-1985
Osuch Józefa 				1967-1987
Pawelec Władysław 			1992-1993
Paździoch Zygmunt 			1975-1986
Piasecka Agnieszka 			1995-1988
Piasecki Tomasz 			1994-1997
Piasecki Zdzisław 			1986-2000
Piech (Sarzyńska) Barbara 		1975-1980
Pograniczna Maria 			1983-1989
Pojta Regina 				2008-2013
Półgęsek Małgorzata 			1956-1958
Półgęsek Stefan 			1957
Prucnal Adam 				1998-
Prus Piotr	 			1982-1983
Prus Teresa 				1974-2004
Ratajczyk Antoni	 		1982
Rosiak Lucyna 				1982-1983
Rutkowski Henryk 			1971-1973
Schulz Irena 				1983-1986
Sech Adam 				1980-1981
Selonka Krzysztof 			1996-1997
Simachowicz Eugenia 			1983-1989
Skwarczyńska Krystyna 			1976
Słowik Halina 				1977-1981
Smardzewski Lucjan 			1964-1982
Smilgin Elżbieta		 	1989
Stawiszyński Wojciech 			1979-1980
Szostak Janina 				1996-2004
Szymandera Ewa 				1976-1977
Świtalski Roman 			1974-1978
Tomczak Anna 				2016
Walot Maria				1956
Wiśniewska Stanisława 			1966-1975
Wrzesińska Bronisława 			1962-1966
Wypych Janusz 				1982-1983
Zaborowska Jadwiga 			1970
Zadrozińska Henryka 			1976-1977
Zołotar Ewa 				2008-2010