Grupa z ekonomika

Tymczasem w szkolnej bibliotece...

Witam serdecznie nowych uczniów "Ekonomika"!
Starsi uczniowie już wiedzą, że co jakiś czas pojawiają się na stronie szkoły oraz facebooku kolejne odcinki trzech cyklów związanych z książkami i czytelnictwem. Wiem, że jest wśród Was wiele moli książkowych i miłośników dobrej literatury, ale też takich, którzy nie przepadają za książkami... Postaram się stopniowo przełamywać Wasz opór.
Jeśli chcecie poznawać wraz ze mną tajniki stronic ukrytych pod pięknymi okładkami i przeżyć ciekawą przygodę intelektualną, śledźcie informacje na: www.ekonomik.slupsk.pl oraz nasz facebookowy fan page! Oto trzy cykle na ten rok szkolny:

1. Pierwszy z nich jest kontynuacją tego, który z powodzeniem zaczęliśmy we wrześniu cztery lata temu. Cieszył się on sporym odzewem z Waszej strony. MUST READ, czyli Agata M. poleca! to comiesięczna niebanalna recenzja jednej, wybranej przeze mnie książki znajdującej się w szkolnym księgozbiorze. Sięgniemy po klasyki, ale także po uwielbianą przez Was literaturę współczesną. Zachęcimy Was do czytania tych pozycji, które niekoniecznie przydadzą się Wam na lekcji języka polskiego, ale za to będą idealną szkołą życia i uczuć! Śledźcie uważnie recenzje i przybiegajcie do nas po książkę!

2. Drugi cykl to "Z belferskiej półki" - o swoich książkach i ulubionych lekturach opowiedzą Wasi kochani nauczyciele! Zdradzą, co czytają, gdy nikt nie patrzy i jaką zawartość prezentują ich prywatne domowe księgozbiory. Pamiętajcie: Pokaż mi, co czytasz, a powiem ci, kim jesteś"! Uwaga - odkryjecie jasne i mroczne strony swoich belfrów!:)

3. Trzeci cykl to "Co czytają znani i lubiani?" - jego celem będzie przybliżenie Wam lektur oraz tytułów książek czytanych przez osoby znane i powszechnie podziwiane, a czasem po prostu - popularne. Weźmiemy pod lupę piosenkarzy, aktorów i celebrytów. Sprawdzimy, jakie książki ukształtowały ich charaktery.

Zatem - do przeczytania!

Agata Marzec - szkolna bibliotekarka

Publish modules to the "offcanvs" position.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ