Grupa z ekonomika

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Zazwyczaj Koniec Roku Szkolnego to czas zamknięcia i podsumowania pewnego etapu połączony z niecierpliwym już oczekiwaniem na zasłużony wypoczynek. Mijający właśnie rok szkolny nie był typowy i przyszło nam zmierzyć się z sytuacją bez precedensu. Jako Wasz dyrektor, cieszę się, że daliśmy sobie z nią radę.

Chcę podziękować swojej kadrze za to, że zrobiła wszystko, żeby jak najlepiej odnaleźć się w rzeczywistości zdalnego nauczania. Jestem wdzięczna za Waszą kreatywność i otwartość na opanowanie nowych narzędzi.

Dziękuję swoim najbliższym pracownikom za wsparcie, które nieustannie doceniam i czuję, podejmując wszystkie decyzje.

Dziękuję Rodzicom, którzy wspaniale odnaleźli się w tej trudnej sytuacji i wspierali nie tylko swoje dzieci, ale także szkołę i nauczycieli.

Wreszcie dziękuję Wam, drodzy Uczniowie! Za siłę i dojrzałość, z jaką podeszliście do zdalnego modelu nauczania. Jestem z Was ogromnie dumna i mam nadzieję, że ta odpowiedzialna postawa zostanie z Wami na zawsze.

Pamiętajcie, że wraz z końcem roku szkolnego nie zostawiamy jeszcze za sobą sytuacji zagrożenia. Gdziekolwiek będziecie w czasie wakacji, proszę, uważajcie na siebie.
Spotkajmy się wszyscy we wrześniu - zdrowi, uśmiechnięci i naładowani pozytywną energią.

Renata Draszanowska
Dyrektor ZSE