Życzenia Świąteczne 2020

Drodzy Uczniowie i Drodzy Rodzice.
          Po raz pierwszy przyszło mi zwrócić się do Was z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w takiej trudnej chwili. Tym razem nie ozdobimy razem szkolnych korytarzy i nie przystroimy w holu choinki. Nie podzielimy się opłatkiem i nie powiemy sobie osobiście, jak bardzo jesteśmy dla siebie ważni. Bardzo żałuję, że nie możemy wspólnie cieszyć się tą wyjątkową atmosferą, która pojawia się w Ekonomiku zawsze na początku grudnia.
Na szczęście mogę podarować Wam ciepłe słowa oraz pisane najszczerszymi intencjami życzenia zdrowych, rodzinnych i radosnych świąt . Spędźcie cudowny czas wśród bliskich, otulcie ich swoją troską i miłością. Odpocznijcie od stresów i problemów dnia codziennego. Radujcie się pierwszą gwiazdką i prezentami.
Przy wigilijnym stole pomyślcie o nas: oddanych Wam przyjaciołach. Stwórzmy razem łańcuch wzajemnej życzliwości, który - choć niewidzialny - doda nam wszystkim otuchy i poczucia, że nikt z nas nie jest sam.
Niech Nowy Rok da Wam wiele radosnych dni, poczucie bezpieczeństwa i spokój wewnętrzny. Niech będzie początkiem pomyślnych wydarzeń i nowej energii do życia.
Renata Draszanowska