Rozpoczynamy Kiermasz Podręczników!

Jak co roku, już od poniedziałku będziecie mogli korzystać z naszego wewnątrzszkolnego Kiermaszu Podręczników, który pozwoli Wam zaoszczędzić parę groszy. Od 3 czerwca do końca roku szkolnego (a potem także we wrześniu) prowadzony będzie w szkolnej bibliotece kiermasz używanych podręczników. Jeżeli chcecie sprzedać niepotrzebne Wam już książki młodszym kolegom i koleżankom lub zakupić podręczniki od starszych roczników, przynieście je do biblioteki!

Zasady kiermaszu:
1. Podręczniki należy podpisać ołówkiem na stronie tytułowej, podając: imię i nazwisko, klasę oraz proponowaną cenę egzemplarza. Koniecznie przynieście je w reklamówce!
2. Do zestawu książek należy dołączyć osobną kartkę, na której znajdą się dane: imię i nazwisko ucznia, klasa, autor i tytuł książki, proponowana cena (najlepiej w tabelce).
3. Podręczniki można przynosić do biblioteki od poniedziałku do piątku (8.00-14.00).
4. Pieniądze zostaną rozliczone w pierwszym tygodniu października, gdy z drugiej edycji kiermaszu skorzystają nowe klasy pierwsze.

UWAGA UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJÓW: Będę obecna przy kiermaszu w dniu, w którym ogłosimy ostateczne listy przyjętych do ZSEiT (ok. 15 lipca). Zabierzcie ze sobą pieniądze i otrzymane od nas listy podręczników.

Agata Marzec