Idzie nowe...

Kochani, z radością informujemy, że szkolna biblioteka postanowiła zaproponować Wam w tym roku szkolnym trzy cykle tematyczne, które pojawiać się będą regularnie na stronie szkoły, w zakładce: Biblioteka oraz na naszym facebookowym fan page'u! Oto one:

1. Pierwszy z nich jest kontynuacją tego, który z powodzeniem zaczęliśmy we wrześniu ubiegłego roku. Cieszył się on sporym odzewem z Waszej strony. MUST READ, czyli Agata M. poleca! to comiesięczna niebanalna recenzja jednej, wybranej przez panią Agatę Marzec, książki znajdującej się w szkolnym księgozbiorze. Sięgniemy po klasyki, ale także po uwielbianą przez Was literaturę współczesną. Zachęcimy Was do czytania tych pozycji, które niekoniecznie przydadzą się Wam na lekcji języka polskiego, ale za to będą idealną szkołą życia i uczuć! Śledźcie uważnie recenzje i przybiegajcie do nas po książkę!

2. Drugi cykl to "Z belferskiej półki" - o swoich książkach i ulubionych lekturach opowiedzą Wasi kochani nauczyciele! Zdradzą, co czytają, gdy nikt nie patrzy i jaką zawartość prezentują ich prywatne domowe księgozbiory. Pamiętajcie: Pokaż mi, co czytasz, a powiem ci, kim jestesteś"! Uwaga - odkryjecie jasne i mroczne strony swoich belfrów!:)

3. Trzeci cykl to "Co czytają znani i lubiani?" - jego celem będzie przybliżenie Wam lektur oraz tytułów książek czytanych przez osoby znane i powszechnie podziwiane, a czasem po prostu - popularne. Weźmiemy pod lupę piosenkarzy, aktorów i celebrytów. Sprawdzimy, jakie książki ukształtowały ich charaktery.

Zatem startujemy! Nie ignorujcie naszych wpisów!:) Razem odkrywajmy bogaty świat szkolnej biblioteki!
Agata Marzec