Obchody jubileuszu już za nami

Obchody jubileuszu już za nami. Na benefisie Ducha Szkoły w kawiarni Ekonomika mogliśmy posłuchać wspomnień szkolnych przyjaciół , par, które poznały się w szkole oraz nauczycieli i absolwentów. Nie zabrakło wzruszeń, sentymentalnych powrotów do przeszłości i szczerych uśmiechów. Między wypowiedziami gości można było wysłuchać pięknych piosenek, wierszy, obejrzeć prezentację dawnych zdjęć. 

Ekonomik Cafe serwował pyszne babeczki, kawę i herbatę. 

W cudownym otoczeniu kawiarnianej dekoracji wytworzył się naprawdę niesamowity klimat. Goście benefisu mieli okazję opowiedzieć o szkole, jaką pamiętają i jaką sami tworzyli. Po urodzinowym torcie, wszyscy przenieśli się do auli na przedstawienie " Kopciuszek". Uczniowie i nauczyciele świetnie wcielili się w role i rozbawili widzów do łez. Wyrazili oni swoje uznanie dla aktorów owacją na stojąco.

Później były długie rozmowy w pokoju nauczycielskim, oglądanie zdjęć, przypominanie zapomnianych zdarzeń, osób. Było o czym opowiadać... To był naprawdę niezwykły i pełen wrażeń dzień. Mógł taki właśnie być dzięki pracy wieli osób: nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły, dzięki wsparciu pracodawców i przyjaciół . Wszystkim należą się słowa uznania i podziękowania. Powtórzę za jednym z jubileuszowych gości: " Dziękuję, że przypomnieliście, że najważniejsi są ludzie, to oni są szkołą".

Maria Rój - Krupińska