Patryk Bochniak- pierwszym kandydatem do roli Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Nazywam się Patryk Bochniak, jestem uczniem klasy II TC o kierunku Technik Cyfrowych Procesów Graficznych. Interesuje się dziennikarstwem oraz grafiką komputerową. W przyszłości planuję zostać dziennikarzem sportowym, co mam zamiar łączyć z moim hobby, czyli tworzeniem grafiki. Jestem osobą ambitną, wiem czego chcę i do tego dążę, wszystko co robię staram się robić jak najlepiej umiem. 

Nie brakuje mi kreatywności, lubię tworzyć, bo dzięki temu wiem, że się rozwijam. Jestem optymistą, podchodzę do wszystkiego z dystansem i staram się by uśmiech nie znikał z mojej twarzy. Chcę zostać Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego, ponieważ mam wiele pomysłów na zmiany w naszej szkole i uczynienie Ekonomika nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale także niesamowitych przeżyć.

Celem mojej kandydatury jest przede wszystkim to, żeby uczniowie pojmowali Ekonomik nie tylko jako miejsce, w którym zdobywają wiedzę, ale również wspaniałe miejsce, w którym przeżyli kilka wspaniałych lat ze wspomnieniami, które na długo zostaną w pamięci. Prawdą jest, że nie samą nauką człowiek żyje, więc jednym z moich założeń jest zwiększenie liczby imprez szkolnych. Według mnie szkoła organizuje za mało zabaw tanecznych. Jako Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego starałbym się o włączenie do kalendarza imprez m.in. Noc Halloween, Bal Andrzejkowy czy Karnawał z Ekonomikiem. Prócz tego jako szkoła z wieloma talentami moglibyśmy organizować koncerty naszych zdolnych uczniów w celach charytatywnych. Inną ciekawą inicjatywą jest wydanie gazetki szkolnej Głos Ekonomika, która pojawiałaby się raz w miesiącu i zawierałaby artykuły pisane od uczniów dla uczniów, a zysk ze sprzedaży można by było ciekawie spożytkować. Ważne dla mnie jest również propagowanie aktywnego stylu życia. Wielkim przedsięwzięciem było by stworzenie Ligi Klasowej, w której mierzyłyby się wszystkie klasy w różnych konkurencjach sportowych, a najlepsza klasa zdobyłaby Puchar Dyrektora ZSEiT. Prócz tego można by było organizować piesze rajdy w okolicy Słupska, które by również zachęcały do aktywnego stylu życia.