Co czytają znani i lubiani? - odcinek 2

Megan Fox, Lady Gaga, Natalie Portman, Ryan Gosling, Madonna, Tom Cruise, Barack Obama, Marilyn Monroe, Johnny Depp, Michael Jackson, Mr. T, David Bowie, Matt Damon, Beatlesi, Alfred Hitchcock, Beyonce, a nawet Paris Hilton, Kermit i Batman.Co łączy te wszystkie postaci oprócz tego, że są (lub były) znane i lubiane, kochane i nienawidzone przez miliony osób na całym świecie? Wszyscy wyżej wymienieni czytają książki. Nie obchodzi ich, że coraz więcej osób nie bierze do ręki ani jednej książki rocznie. Nie wstydzą się swojego anachronicznego hobby. Po prostu: biorą książkę do ręki i pozują przed fotografem. Udowadniają, że czytanie jest modne, frapujące i fotogeniczne.
1. Megan Fox - amerykańska aktorka i modelka. Obecnie jedna z najgorętszych gwiazd Hollywood. Sławę przyniosła jej rola w filmach „Transformers” i „Transformers: Zemsta upadłych”.
2. Chloe Sevigny - amerykańska aktorka nominowana do Oscara i Złotego Globu. Zajmuje się także modą, projektuje ubrania, pisała dla brytyjskiego "Elle".
3. Carla Bruni - włoska modelka, piosenkarka i aktorka, żona prezydenta Francji Nicolasa Sakozy'ego.
4. Natalie Portman - amerykańska aktorka, która zadebiutowała rolą Matyldy w 1994 roku w głośnym "Leonie zawodowcu" Luca Bessona.
5. Beyonce - amerykańska wokalistka R&B, aktorka i projektantka mody. Śpiewać zaczęła już w wieku 7 lat, występując w kościelnym chórze. Prawdziwa kariera rozpoczęła się wraz z powstaniem zespołu Destiny's Child.
6. Tom Cruise - amerykański aktor i producent filmowy. Uznany przez magazyn "Forbes" za najbardziej wpływowego człowieka show-biznesu.

Wszyscy wyżej wymienieni na pierwszym miejscu listy przeczytanych książek wymienili... BIBLIĘ!!!

AGATA MARZEC