CZWARTE MIEJSCE NA ORLIKU

Dobiegły końca rozgrywki w piłce nożnej rozgrywane na Orliku przy ul. Krzywoustego w Słupsku. W finale nasza reprezentacja przegrała z ZSOiT z Ustki 6 : 3 oraz z ZSP Nr 1  w stosunku 5 : 3. W ostatnim meczu wygraliśmy 4 : 2 ze zwycięzcą całego turnieju ZSAgro. Drugie miejsce przypadło dla ZSOiT z Ustki, trzecie dla ZSP Nr 1.Ekonomik ostatecznie zajął miejsce czwarte. Do zakończenia Słupskiej Olimpiady Młodzieży pozostały tylko zawody lekkoatletyczne. Aktualnie w punktacji chłopców na  czele ZSEiO – 90 punktów, dalej ZSP Nr 1 – 89,75 punkta na trzecim i na czwartym miejscu ZST i ZSAgro po 89 punktów. Która szkoła okaże się najlepsza. Wszystko rozstrzygnie się w maju na  rzutniach, skoczniach oraz bieżni lekkoatletycznej. Trzymamy kciuki za Ekonomik.