Życzenia Wielkanocne

Dzień dobry Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy Ekonomika!
   Od pewnego czasu żyjemy jakby w świecie science fiction. Niestety, jest to rzeczywistość, której nie znał do tej pory współczesny świat. Mamy pełno obaw i wątpliwości, zastanawiamy się, co będzie jutro. Sama nie wiem, jakiej odpowiedzi udzielić młodzieży na nurtujące ją pytania, co dalej - z zakończeniem roku, nauką na odległość, z maturami, egzaminami zawodowymi itp. Świat został przewrócony do góry nogami, ale mam nadzieję, że wszyscy mamy dużo sił, żeby to przetrwać. Za oknem piękna pogoda zachęca do spacerów, spotkań rodzinnych i bycia wśród przyjaciół. Zostańmy jednak w domu. Od 9.04 do 14.04 mamy przerwę świąteczną, więc w tym okresie ustaje zdalne nauczanie.

   W tym trudnym dla nas wszystkich czasie ślę świąteczne życzenia z większym niż kiedykolwiek wcześniej pragnieniem, by się spełniły.

  Życzę, by udało się Wam rozweselić świąteczne dni i rozjaśnić je atmosferą Wielkanocy. Niech ten czas płynie spokojnie wśród serdecznych rozmów i w życzliwości bliskich Wam osób. Niech dobro, w każdej postaci, wzmacnia Was i daje nadzieję na szczęśliwe jutro.
  Pięknych Świąt Wielkiej Nocy!

                           Renata Draszanowska