staszic.png

Wolontariusze znowu w akcji

W dniach 1-3 grudnia 26-osobowa grupa wolontariuszy z naszej szkoły wzięła udział w 21-wszej Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez słupski Bank Żywności. Pracowaliśmy w wyznaczonych marketach zachęcając wchodzących klientów, do zakupu produktów długoterminowych dla osób potrzebujących i składania ich w wyznaczonym koszu. Mieliśmy okazję poznać życzliwość i ofiarność ludzi. Sami jako wolontariusze, kolejny raz nabyliśmy doświadczenia w pracy charytatywnej, satysfakcję i wzbogaciliśmy umiejętność kontaktów z innymi ludźmi. W zamian za naszą pracę, otrzymaliśmy świąteczne paczki żywnościowe dla uczniów naszej szkoły. Świetna atmosfera pracy i mile spędzony czas dają nam motywację do kolejnych takich działań.

Wolontariusze SKC wraz
z opiekunem Elżbietą Urban

Kontakt

1
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
2
Tel/fax: (59) 842−47−65
3
e-mail: sekretariat@ekonomik.slupsk.pl
4
Dyrektor szkoły mgr Renata Draszanowska

Odwiedź nas na FB

Gdzie jesteśmy

Created by Maurycy Miedziewski
Copyright © 2018 ZSEiT w Słupsku