staszic.png

"Pierwszaki" już zintegrowane!

Pierwsze dni w nowej szkole z pewnością nie należą do łatwych. Błąkanie się długimi korytarzami, przeciskanie się przez nieznajomy tłum, podawanie ręki kolegom, których imienia nie zna się i może długo jeszcze nie pozna. Znacie to? Na pewno! Tak czuł się każdy z nas, gdy wszedł w nową społeczność, w dodatku liczną i już nieźle zintegrowaną. Na szczęście w naszym "Ekonomiku" okres zagubienia nie trwa długo. Dzięki szkolnym pedagożkom - pani Kasi i pani Marżolenie - najmłodsi uczniowie ZSEiT szybko pozbywają się strachu.
Wszystkie klasy pierwsze mają już za sobą zajęcia integracyjne, za sprawą których zdołały poznać się lepiej, opowiedzieć o sobie oraz wygłosić marzenia związane z pobytem w "Ekonomiku". Wszystko to tradycyjnie odbyło się w atmosferze zabawy i przyjaźni, podczas łamigłówek i ćwiczeń "na wesoło". W kreatywnej pracy grupowej odkryte zostały nie tylko talenty, ale i niebanalne osobowości naszych "pierwszaków". Nikt już nie będzie musiał głowić się nad imieniem kompana z sąsiedniej ławki.
Mamy nadzieję, że udało się nam otworzyć Was na społeczność naszej szkoły i sprawić, że poczuliście się w niej pełnoprawnymi członkami wspólnoty.
Agata MARZEC
 

Kontakt

1
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
2
Tel/fax: (59) 842−47−65
3
e-mail: sekretariat@ekonomik.slupsk.pl
4
Dyrektor szkoły mgr Renata Draszanowska

Odwiedź nas na FB

Gdzie jesteśmy

Created by Maurycy Miedziewski
Copyright © 2017 ZSEiT w Słupsku