staszic.png

Witamy na pokładzie!

Już 4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/2018 i z wielką przyjemnością witamy naszych wspaniałych Uczniów w wypoczętych i zregenerowanych murach "Ekonomika". Mamy nadzieję, że wszyscy bardzo dobrze odpoczęli w czasie wakacji oraz nabrali sił i zapału do pracy, która nas czeka. Postaramy się umilić Wam czas edukacyjnych zmagań licznymi atrakcjami i niespodziankami. Chcielibyśmy, aby priorytetowymi zadaniami dla Was było osiągnięcie jak najwyższych wyników w nauce, zarówno z poszczególnych przedmiotów, jak i na egzaminach, osiąganie sukcesów w konkursach, godne reprezentowanie naszej szkoły w każdym miejscu i sytuacji oraz rozwijanie zainteresowań i zdolności, które przecież każdy z naszych wyjątkowych podopiecznych posiada!
„Celem rozumnego życia jest myśleć to, co prawdziwe, czuć to, co piękne, i kochać, co dobre”. Starajcie się o tym pamiętać, ale miejcie też odwagę poszukiwać własne życiowe drogowskazy.
Szczególnie gorąco witamy na pokładzie Uczniów klas pierwszych (teraz Wy chwycicie za ster), Nauczycieli, Pracowników Administracji i Obsługi oraz Rodziców i Opiekunów Prawnych naszej ekonomicznej "rodziny"! Razem napiszmy kolejną niezapomnianą kartę historii jednej z najstarszych, ale młodej duchem, szkół w Słupsku!
Czas wypłynąć na głęboką wodę!
Renata Draszanowska - Dyrektor ZSEiT 

Kontakt

1
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
2
Tel/fax: (59) 842−47−65
3
e-mail: sekretariat@ekonomik.slupsk.pl
4
Dyrektor szkoły mgr Renata Draszanowska

Odwiedź nas na FB

Gdzie jesteśmy

Created by Maurycy Miedziewski
Copyright © 2017 ZSEiT w Słupsku