staszic.png

Inna lekcja WOS-u – Spotkanie z senatorem Kazimierzem Kleiną

W dniu 13 marca 2015 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z Panem Kazimierzem Kleiną – członkiem Izby Wyższej polskiego Parlamentu. Młodzież z klas III TA, III TB, III TC, III TH i I A pod opieką nauczycieli spotkała się w auli szkoły z zaproszonym gościem i wysłuchała krótkiego wykładu o pracy senatora. 

Najbardziej gorącym momentem spotkania był czas na zadawanie pytań, kiedy to atmosfera w niektórych momentach sięgała zenitu, a uczniowie ZSEiT stawiali nierzadko bardzo trudne i wymagająca pytania pod adresem gościa. Pan Kazimierze Kleina w rozmowie z dyrekcją szkoły przyznał iż młodzież naszej szkoły wykazała bardzo wysoki poziom świadomości w zakresie bieżącej polityki i aktualnych problemów w życiu publicznym. Za spotkanie uczestnikom, a szczególnie zaproszonemu gościowi bardzo dziękujemy.
Tomasz Stempkowski 

Kontakt

1
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
2
Tel/fax: (59) 842−47−65
3
e-mail: sekretariat@ekonomik.slupsk.pl
4
Dyrektor szkoły mgr Renata Draszanowska

Odwiedź nas na FB

Gdzie jesteśmy

Created by Maurycy Miedziewski
Copyright © 2017 ZSEiT w Słupsku