staszic.png

Liderzy Europy... wkrótce

10.12.2014 r. w naszej szkole odbyły się półfinały międzynarodowego konkursu „Liderzy Europy”. O miejsce w finale, który odbędzie się w Warszawie, walczyło 8 szkół. Uczniowie odpowiadali na pytania i rozwiązywali zadania wykazując się wiedzą z zakresu bankowości, finansów, papierów wartościowych. Ostatecznie wygrała drużyna naszej szkoły składająca się z uczniów klasy II TA i II TC: Martyna Król, Izabela Najmrocka i Aleksandra Mróz z kl. II TA oraz Anita Miotk i Mikołaj Fecko z kl. II TC.
Uczniów przygotowały do konkursu Joanna Gumienna i Urszula Bogdanowicz. Za naszą drużynę będziemy trzymać kciuki w finale w Warszawie, który odbędzie się 27.12.2014 r.

Urszula Bogdanowicz 

Kontakt

1
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
2
Tel/fax: (59) 842−47−65
3
e-mail: sekretariat@ekonomik.slupsk.pl
4
Dyrektor szkoły mgr Renata Draszanowska

Odwiedź nas na FB

Gdzie jesteśmy

Created by Maurycy Miedziewski
Copyright © 2017 ZSEiT w Słupsku